Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Yzberisht (ID B120157) Tirane

 • €110,700
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Yzberisht (ID B120157) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,700

Overview

Property ID: B120157
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 123
 • m2

Description

Ne Astir shitet apartament 2+1 ,me siperfaqe 123 m2, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, pallat 8 katesh, vite ndertimi 2009, me ashensor. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe kuzhina, korridor, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar pasi do te hiqen krevatet ne dhomat e gjumit, Tv, frigoriferi dhe 1 tavoline te vogel.

Cmimi 110.700 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Pallati me Shigjeta, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:39 am
 • Property ID: B120157
 • Price: €110,700
 • Property Size: 123 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj