Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje ne Fresk prane Restorant Freskut ( ID B11033)

 • €47,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje ne Fresk prane Restorant Freskut ( ID B11033)

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €47,000

Overview

Property ID: B11033
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 76
 • m2

Description

Ne Fresk, Prane restorant Freskut, te rruga e Thesarit, shitet apartamenti 1+1, kati i dyte , siperfaqe 76 m2, me hipoteke, me parket, dritare dopio xham,hidrosanitaret incaso, instalime elektrike dhe hidraulike te reja , i gjithe apartamenti i rikonstruktuar, pjese e nje kompleksi shume te kerkuar ne Fresk.

Shitet  47000 euro I PADISKUTUESHEM

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:12 pm
 • Property ID: B11033
 • Price: €47,000
 • Property Size: 76 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda