Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 ne zemer te Bllokut (ID B11029) Tirane

 • €98,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 ne zemer te Bllokut (ID B11029) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €98,000

Overview

Property ID: B11029
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 47
 • m2

Description

Ne zemer te Bllokut shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 47 m2 , ne katin e 7 , ne pallat te ri . Apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenjeje, dhome gjumi , tualet , ballkon.  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore , i shtruar me parket , me tavane te varura dhe e arreduar me arkitekt.

Shitet 98000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 7, 2021 at 12:55 pm
 • Property ID: B11029
 • Price: €98,000
 • Property Size: 47 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi