Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Fushe Mezez (ID B120158) Tirane

 • €69,900
Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Fushe Mezez (ID B120158) Tirane

Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €69,900

Overview

Property ID: B120158
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108

Description

Ne Fushe Mezez, Kashar, prane Ardeno shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 108 m2 (85.5 m2 NE HIPOTEKE), kati i 5, pallat i ri pa ashensor, shitet i mobiluar. Apartamenti organizohet nesalloni i ndenjes bashke me kuzhinen,  dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni.

Cmimi 69.900 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kashar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:39 am
 • Property ID: B120158
 • Price: €69,900
 • Property Size: 108
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra