Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje Prane Qendres (ID B12130) Tirane

 • €200,000
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje Prane Qendres (ID B12130) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200,000

Overview

Property ID: B12130
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Prane Qendres , afer Bulevardit Zogu I Pare  shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 1  banimi me hipoteke. Siperfaqe 100 m2 ,2 dhoma gjumi, ambient gatimi me vete, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore gjitheashtu  gjendet ne nje zone shume te preferuar .

Shitet   200 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 1:44 pm
 • Property ID: B12130
 • Price: €200,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra