Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje prane Stacionit te Trenit (ID B12113) Tirane

 • €86,400
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje prane Stacionit te Trenit (ID B12113) Tirane

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €86,400

Overview

Property ID: B12113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Prane Stacionit te Trenit, rruga Fortuzi shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 1 me hipoteke. Siperfaqe 72 m2 2 dhoma gjumi, ambient gatimi me vete, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte i rikonstruktuar, i mobiluar ne menyre bashkohore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike. Apartamenti gjendet ne nje zone shume te preferuar mes rruges se Durresit dhe bulevardi Zogu i Pare.

Shitet   86400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Myslym Shyri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 12, 2021 at 8:52 am
 • Property ID: B12113
 • Price: €86,400
 • Property Size: 72 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra