Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje tek Brryli (ID B11111) Tirane

 • €60,000
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje tek Brryli (ID B11111) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B11111
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Tek Brryli, rruga Bardhyl shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 1 me hipoteke. Siperfaqe 54 m2, 1 dhome, 1 banjo. Apartamenti eshte i restauruar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, hidrosanitare te reja, sistem kapot. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Shitet  60 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:55 pm
 • Property ID: B11111
 • Price: €60,000
 • Property Size: 54 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra