Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje tek Ferit Xhajko (ID B11114) Tirane

 • €54,500
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje tek Ferit Xhajko (ID B11114) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €54,500

Overview

Property ID: B11114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 55
 • m2

Description

Tek Ferit Xhajko, prane restorant Durresit shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 3, me hipoteke. Siperfaqe 55 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, i rikonstruktuar.

Shitet    54 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi Usluga, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 7, 2021 at 2:17 pm
 • Property ID: B11114
 • Price: €54,500
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra