Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament/Zyre 1+1 me Qera Rruga Ferit Xhajko (ID B21148) Tirane

 • €240
Featured Për Qera
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Apartament/Zyre 1+1 me Qera Rruga Ferit Xhajko (ID B21148) Tirane

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B21148
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek Rruga Ferit Xhajko, 100 meter posht nga Farmacia 10, jepet me qera , apartament 1+1+ ballkon, ne pallat egzistues, me siperfaqe 55 m2, kati 3. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma  egjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti jepet bosh, ka ne dispozicion disa elektroshtepiake, sobe elektrike,frigorifer dhe aspirator pjese te kundrabufese tek kuzhina.  Ndodhet ne nje nga zonat me te keruara, te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode. E pershtatshme per banim ose zyre.

Jepet me qera 240 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Siri Kodra, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:27 pm
 • Property ID: B21148
 • Price: €240
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT