Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartamet 1+1 Ne Shitje Ne Qender (ID B11056) Tirane

 • €108,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartamet 1+1 Ne Shitje Ne Qender (ID B11056) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €108,000

Overview

Property ID: B11056
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 77
 • m2

Description

Ne  Qender te Tiranes ne hyrje te Rruges Se Kavajes shitet apartament 1+1  i pa mobuluar me siperfaqe 77 m2, kati i 9-te, pallat i ri , me  hipoteke ,  ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.S

Shitet 108 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2021 at 8:51 am
 • Property ID: B11056
 • Price: €108,000
 • Property Size: 77 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra