Mirë se vini në Bela Real Estate

Bar-Caffe Me Qera Tek Ish-Restorant Durrsi (ID BL246) Tirane

 • €550
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Bar-Caffe Me Qera Tek Ish-Restorant Durrsi (ID BL246) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BL246
 • Lokale
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Prane ish-Restorant Durrsit jepet me qera lokal Bar-Caffe me siperfaqe 110 m2 nga te cilat 20 m2 jane siperfaqe e jashtme(verande), kati 0, pallat i ri, mundesi parkimi perpara lokalit, fasade xhami, sistem aspirimi, depo, 1 tualet, banak frigoriferik, frigorifer ekspozitor per embelsira, sistem aspirimi, ndricim me spote elektrike, sistem fonie, i mobiluar. Lokali organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti, depo dh veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron kushtet ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 550 Euro|Muaj (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Frigoriferi, Kompleksi Usluga, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 27, 2021 at 1:56 pm
 • Property ID: BL246
 • Price: €550
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda