Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes Ne Shitje Caffe Shop,Lengje Frutash,Take And Go Prane Cajupit (BSHB10) Tirane

 • €4,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Biznes Ne Shitje Caffe Shop,Lengje Frutash,Take And Go Prane Cajupit (BSHB10) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €4,000

Overview

Property ID: BSHB10
 • Dyqane, Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 18
 • m2

Description

Shitet biznesi caffe shop, lengje frutash dhe snaks prane gjimnazit Cajupi me siperfaqe 18 m, lartesia 3 m, tualet, depo, fasade xhami, tende dielli, menu online(me skanim), tabele reklamimi, fasada e xhamit eshte e reklamuar, buze rruges kryesore, mundesi parkimi perpara dyqanit, hapsire e jashtme e shfrytezueshme, 2 tavolina te larta jashte, parket, banak i kompletuar me te gjitha ekspres, shtrydhese frutash, kombinat shtrydhje(perfshin blender, mixer, grirese akulli dhe shtrydhje) 4 frigorifere nga te cilet 2 jane freskues dhe dy ngrires(njeri sherben per akullore) makineri per wafle, makineri per hot dog dhe cdo gje tjeter te nevojshme. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe ku ndodhet shume institucione, zyra dhe biznese te ndryshme, dyqani ka prane spitalet, gjimnazin cajupi, zyrat e nje depoje farmaceutike(me 60 puntore) te cilet jane kliente te perditshem dhe shume zyra dhe biznese te tjera. Aktualisht xhiroja ditore mesatare eshte 10.000 leke te reja dhe duke llogaritur dhe shkollat qe kane nisur pritet qe te kete nje rritje ne xhiro.

Cmimi 4000 Euro

Dyqani jepet me qera 225 Euro|Muaj (Bruto)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Farmacia 10, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2021 at 8:53 am
 • Property ID: BSHB10
 • Price: €4,000
 • Property Size: 18 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda