Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes Ne Shitje Dyqan Lulesh Tek Bulevardi “Zhan D’Ark” ID (BSHB47) Tirane

 • €10,000
Gjykata e Apelit Tiranë, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Biznes Ne Shitje Dyqan Lulesh Tek Bulevardi “Zhan D’Ark” ID (BSHB47) Tirane

Gjykata e Apelit Tiranë, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €10,000

Overview

Property ID: BSHB47
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 19
 • m2

Description

Tek Bulevardi “Zhan D’Ark”, prane Gjykates se Apelit Tirane shitet biznesi Dyqan Lulesh, me siperfaqe 19 m2,kati 0,pallat ekzistues, lartesia 3 m, tualet, depo, fasade xhami, tende dielli, tabele reklamimi, me kondicioner, buze rruges kryesore, mundesi parkimi perpara dyqanit, hapsire e jashtme e shfrytezueshme. Dyqani perfshine lule dekorative, buqeta lulesh, vazo te madhesive etj. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe ku ndodhen shume institucione, zyra dhe biznese te ndryshme. Aktualisht xhiroja ditore mesatare eshte 20.000 leke te reja.

Cmimi 10.000 Euro

Dyqani jepet me qera 430 Euro|Muaj (perfshihen taksat)

 • City TiranĂ«
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 29, 2022 at 3:36 pm
 • Property ID: BSHB47
 • Price: €10,000
 • Property Size: 19 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra