Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes Ne Shitje Parfumeri Dhe Kozmetike Tek 21 Dhjetori ID (BSHB48) Tirane

 • €37,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Biznes Ne Shitje Parfumeri Dhe Kozmetike Tek 21 Dhjetori ID (BSHB48) Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €37,000

Overview

Property ID: BSHB48
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori,ne rrugen “Muhamed Gjollesha”, perball Shkolles “Sabaudin Gabrani” shitet biznesi Parfumeri dhe Kozmetike, me siperfaqe 45 m2,kati 0,pallat ekzistues, lartesia 3 m,1 tualet, depo, fasade xhami, tende dielli, tabele reklamimi, me kondicioner, buze rruges kryesore, mundesi parkimi perpara dyqanit, hapsire e jashtme e shfrytezueshme. Dyqani perfshine parfume dhe produkte kozmetike te markave te ndryshme dhe te shtrenjta si; Gucci, Versace etj. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe ku ndodhen shume institucione, zyra dhe biznese te ndryshme. Aktualisht xhiroja ditore mesatare eshte 25.000 leke te reja.

Cmimi 37.000 Euro

Dyqani jepet me qera 870 Euro|Muaj (nuk perfshihen taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2022 at 3:59 pm
 • Property ID: BSHB48
 • Price: €37,000
 • Property Size: 45 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj