Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes Ne Shitje per Bar-Restorant ne Don Bosko (BSHB12) Tirane

 • €65,000
Rruga Eshref Frashëri, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Biznes Ne Shitje per Bar-Restorant ne Don Bosko (BSHB12) Tirane

Rruga Eshref Frashëri, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: BSHB12
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Shitet biznesi per Bar-Restorant ne Don Bosko, Prane Rruges Eshref Frasheri, me siperfaqe neto 160 m2. Restoranti perfshin 70 karrike ne sallen  ebrendshme dhe 16 karrike ne verande. Restoranti eshte i mire mobiluar dhe i investuar ne kuzhine, fast food, piceri, kreperi dhe bar-kafe. Lokali disponon, License profesionale nga AKU per gatim masiv. License Profesionale nga AKU per import te produkteve me origjiine shtazore dhe Leje ambjenti. Restoranti eshte ne gjendje pune, momentalisht me 10 persona staf, klientele te rregullt dhe mundesi shume e mire investimi. 

Cmimi i shitjes se biznesit 65000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2021 at 3:50 pm
 • Property ID: BSHB12
 • Price: €65,000
 • Property Size: 160 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT