Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes Ne Shitje Per Butik Rrobash tek Tregu Cam (ID BSHB14) Tirane

 • €20,000
Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Biznes Ne Shitje Per Butik Rrobash tek Tregu Cam (ID BSHB14) Tirane

Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €20,000

Overview

Property ID: BSHB14
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Shitet biznesi per Butik rrobash per femije, tek Tregu Cam, Prane Rruges se Myslym Shyri, me siperfaqe neto 40 m2. Ambienti eshte ne rruge te mire me kalimtare, eshte me fasade xhami, tualet dhe i mire investuar prej vitesh, me klientele te ngritur dhe te rregullt. Biznesi ne shitje permban rroba per femije sportive dhe klasike, atlete, kepuce. Biznesi shitet per arsye emigrimi.

Cmimi i shitjes se biznesit 20000 euro

 • City TiranĂ«
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 11, 2021 at 2:53 pm
 • Property ID: BSHB14
 • Price: €20,000
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: PĂ«r Qera, PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT