Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes Ne Shitje per Manikyr-pedikyr tek 21 Dhjetori (BSHB11) Tirane

 • €2,460
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Biznes Ne Shitje per Manikyr-pedikyr tek 21 Dhjetori (BSHB11) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,460

Overview

Property ID: BSHB11
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Shitet biznesi per manikyr pedikyr, prane 21 Dhjetorit me siperfaqe 25 m2, tualet, mundesi tabele reklamimi, buze rruges. Salloni eshte i investuar ne detaje, i plotesuar me te gjitha materialet per punen. Cdo tavoline eshte e kompletuar e plote. Shumellojshmeri manikyrash. Poltroni pedikyrit eshte nga me komodet dhe cilesoret, mjetet e pedikyrit jane te gjitha dhe te vecanta nga ato te duarve. Salloni eshte i bollshem, ka nje vend pritje, ambientin e punes dhe tualetin. Ambienti ka gjithashtu kondicionerin dhe frigorifer. Ambienti eshte i gatshem per pune.

Cmimi i shitjes se biznesit 2460 euro

Cmimi i qerase se ambientit 165 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Don Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2021 at 10:15 am
 • Property ID: BSHB11
 • Price: €2,460
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT