Mirë se vini në Bela Real Estate

Dublex 1+1 me qera tek Brryli (ID BV234) Tirane

 • €162
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Dublex 1+1 me qera tek Brryli (ID BV234) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €162

Overview

Property ID: BV234
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ter Brryli, rruga Vllazen Huta jepet dublex me qera 1+1. Siperfaqe 50 m2, 1 dhome, 1banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine.Dublexi eshte i mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera    162 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Elbasanit, Rruga Kongresi Manastirit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 18, 2021 at 8:51 am
 • Property ID: BV234
 • Price: €162
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra