Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyan Me Qera Te Pazari Ri (ID BD2155) Tirane

 • €450
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyan Me Qera Te Pazari Ri (ID BD2155) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD2155
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 30
 • m2

Description

Te Pazari Ri jepet dyqan me qera me siperfaqe 30 m2, duplex siperfaqja 15 m2 per kat, ne pjesen e siperme ndodhet tualeti dhe depo, pallat ekzistues, kati 1, dyqani ndodhet buze rruges kryesore, mundesi e mire per biznes.
Cmimi 410 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Cam, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:58 pm
 • Property ID: BD2155
 • Price: €450
 • Property Size: 30 m2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda