Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Allias (ID BD21169) Tirane

 • €280
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Allias (ID BD21169) Tirane

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: BD21169
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri, ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan me siperfaqe 50 m2, kati 1, me fasade xhami, 1 tualet, i rikonstruktuar, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. I pershtatshem per aktivitet biznesi si parukeri, farmaci, market etj.

Jepet me qera  280 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Allias, Dajti, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 1, 2022 at 5:02 pm
 • Property ID: BD21169
 • Price: €280
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT