Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Kinostudio (ID BD2038) Tirane

 • €160
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Dyqan me qera ne Kinostudio (ID BD2038) Tirane

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160

Overview

Property ID: BD2038
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Kinostudio, prane RTV Klan jepet me qera dyqan, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 50 m2, 1 banjo, punime cilesore gipsi, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra.

Jepet me qera      160 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BD2038
 • Price: €160
 • Property Size: 50 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra