Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Myslym Shyr (ID BD2040) Tirane

 • €480
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Myslym Shyr (ID BD2040) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €480

Overview

Property ID: BD2040
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 17
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr jepet me qera dyqan me siperfaqe 17 m2 , ne kat te pare , ne pallat egzistues. Ambjenti eshte investuar dhe fasade xhami. Eshte i pershatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi. Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Jepet me qera  480 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 1:26 pm
 • Property ID: BD2040
 • Price: €480
 • Property Size: 17 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi