Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera ne Rrugen Dritan Hoxha (ID BD21167) Tirane

 • €300
drit
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera ne Rrugen Dritan Hoxha (ID BD21167) Tirane

drit
 • €300

Overview

Property ID: BD21167
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 46
 • m2

Description

Ne Rrugen Dritan Hoxha, prane Bllokut Gintash, ne rruge dytesore, jepet me qera dyqan me siperfaqe 46 m2, kati 0, ndertese relativisht e re, me fasade xhami, tualet, i rikonstruktuar, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. I pershtatshem per aktivitet biznesi ose zyra.

Jepet me qera  300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kamez, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2022 at 12:06 pm
 • Property ID: BD21167
 • Price: €300
 • Property Size: 46 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT