Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane Brrylit (ID BD2035) Tirane

 • €230
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera prane Brrylit (ID BD2035) Tirane

Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €230

Overview

Property ID: BD2035
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 33
 • m2

Description

Prane Brrylit, rruga Tefta Tashko-Koco jepet dyqan me qera, kati 0. Siperfaqe 33 m2, 1 banjo, depo. Dyqani eshte ne gjendje shume te mire, fasade xhami, i restauruar, kondicioner, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, i pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra.

Jepet me qera        230 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:59 pm
 • Property ID: BD2035
 • Price: €230
 • Property Size: 33 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra