Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri (ID BD20215) Tirane

 • €650
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri (ID BD20215) Tirane

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BD20215
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 105
 • m2

Description

Prane Pazarit te Ri, rruga Qemal Stafa jepet me qera dyqan, kati 0, pallat i ri. Siperfaqe 105 m2, 1 banjo. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si rrobaqepsi, call center, farmaci ose zyra. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire dhe pozicion i favorshem. Dyqani eshte dhe ne shitje me  2500 euro/m2 ne proces hipoteke

Jepet me qera   650 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Elbasanit, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 31, 2021 at 12:13 pm
 • Property ID: BD20215
 • Price: €650
 • Property Size: 105 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra