Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Prane Prane Liceut (ID BD21115) Tirane

 • €330
Featured Për Qera
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Dyqan Me Qera Prane Prane Liceut (ID BD21115) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD21115
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Prane Liceut jepet me qera dyqan me siperfaqe 26 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, tualet, lartesia 3,5 m. E pershtatshme per cdo lloj biznesi si market, zyra, agjensi, dyqan lengjesh(pasi ka dhe palester dhe institucione afer), fast food etj.

Cmimi 330 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:57 am
 • Property ID: BD21115
 • Price: €330
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda