Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Prane Qytetit Studenti (ID BD21120) Tirane

 • €340
Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Prane Qytetit Studenti (ID BD21120) Tirane

Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: BD21120
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Prane Qytetit Studenti jepet me qera dyqan me siperfaqe  te brendshme 75 m2 dhe me siperfaqe te jashtme rreth 20 m2, kati i pare teknik(kati 0), pallat ekzistues, me fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cdo biznes, nese personi qe e mer me qera do ta perdore per Fast-Food ose Lokal dyqani ka dhe pjesen e banakut, i rrethuar me gjelberim. Ambjenti organizohet nga pjesa e brendshme OPEN SPACE, tualeti dhe ambjenti i jashtem i cilieshte i mbuluar me tende. Ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe teper te frekuentuar nga njerzit pasi eshte zone e mbushur me pallate dhe me nisjen e shkollave dhe universiteteve levizshmerie do te shtohet edhe me shume. Mundesi e mire per cdo biznes

Cmimi 340 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Sauk, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:53 pm
 • Property ID: BD21120
 • Price: €340
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda