Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Prane Rruges Bardhyl (ID BD21150) Tirane

 • €350
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Prane Rruges Bardhyl (ID BD21150) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BD21150
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Prane rruges Bardhyl tek rruga Riza Cerova jepet me qera dyqan me siperfaqe 55 m2 (35m2 ne hipoteke) nga te cilat 20 m2 jane verande e cila mund te behet 1 me pjesen e brendshme pasi eshte e mbyllur me vetrade xhami, pallat relativisht i ri, me fasade xhami, sistem aspirimi, OPEN SPACE, 1 tualet, me zoglature (i ngritur 3 shkalle nga toka). Dyqani organizohet nga nje Ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda (20 m2) e mbyllur ,me vetrade xhami. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ofron te gjitha fasilitet per te pasur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 350 Euro|Muaj (6 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 30, 2021 at 3:18 pm
 • Property ID: BD21150
 • Price: €350
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda