Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane rruges Ferit Xhajko (ID BD2019) Tirane

 • €280
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera prane rruges Ferit Xhajko (ID BD2019) Tirane

 • €280

Overview

Property ID: BD2019
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne rrugen Ferit Xhajko jepet me qera dyqan , me siperfaqe 100m2, ne kat 0 , pallat i ri. Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore , dhe eshte i pershtashem per cdo lloj ambienti biznesi.

Jepet me qera 280 euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Kinostudio, Medreseja, Stacioni i Trenit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 5, 2021 at 2:17 pm
 • Property ID: BD2019
 • Price: €280
 • Property Size: 100 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra