Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Prane Qendres Tek Rruga Dibres ( ID BD2161)TIRANE

 • €340
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Prane Qendres Tek Rruga Dibres ( ID BD2161)TIRANE

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: BD2161
 • Dyqane, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 40

Description

Jepet Dyqan me qera tek rruga e Dibres me  siperfaqe  40 m2 ,kati i  1 i nje vile , dyqani eshte bosh ,fasade xhami  .Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe me nje levizshmeri te madhe nga kalimtaret.

Cmimi 340 Euro/ Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Medreseja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BD2161
 • Price: €340
 • Property Size: 40
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra