Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek 21 Dhjetori (ID BD2029) Tirane

 • €285
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek 21 Dhjetori (ID BD2029) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €285

Overview

Property ID: BD2029
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori , prane inxhinierise se ndertimit jepet me qera dyqan me siperfaqe 30 m2 , kati i pare , ne pallat te ri, Ambjenti eshte i investuar brenda , me parket , tavane te varurq , drita led. Aktualisht eshte i dhene si butik , dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti biznesi , si zyre , dyqan , etj.

Jepet me qera 285 euro ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Sheshi Willson, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 15, 2021 at 2:19 pm
 • Property ID: BD2029
 • Price: €285
 • Property Size: 30 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi