Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek 21 Dhjetori (ID BD2011) Tirane

 • €360
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek 21 Dhjetori (ID BD2011) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €360

Overview

Property ID: BD2011
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 22
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori prane Bar Oslos, jepet me qera dyqan me siperfaqe 22 m2, kati 0, pallat i ri, tualet, i rikonstruktuar, bosh i pa mobiluar. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhje nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per aktivitet biznesi ose zyra.

Jepet me qera  380 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Gjergj Fishta, Don Bosko, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Laprake, Myslym Shyri, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 21, 2022 at 10:42 am
 • Property ID: BD2011
 • Price: €360
 • Property Size: 22 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra