Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek 9-Katshet (ID BD2156) Tirane

 • €400
9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek 9-Katshet (ID BD2156) Tirane

9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BD215
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 55
 • m2

Description

Tek 9-Katshet prane Pazarit te Ri jepet dyqan me qera me siperfaqe 50 m2 nga te cilat 15 m2 jane siperfaqe e jashtme dhe 40 m2 siperfaqe e brendshme, Duplex dhe secili kat ka nga 20 m2, kati i dyte eshte me parket, pallat ekzistues, sistem aspirimi, Televizor, Kondicioner, dyqani ndhodhet ne zemer te qytetit ne nje nga zonat me te kerkuara.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla Kuqe, Tregu Cam, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 21, 2023 at 1:23 pm
 • Property ID: BD215
 • Price: €400
 • Property Size: 55 m2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra