Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Blloku (ID BD21103) Tirane

 • €300
Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Blloku (ID BD21103) Tirane

Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21103
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 27
 • m2

Description

Tek Blloku   jepet me qera ambjent me siperfaqe 27m2, ne katin -1 ,pallat Ekzistues , i restauruar , fasade xhami , zbret me shkalle ,me 1 tualet , ndodhet ne rruge kryesore. Ambjenti ndodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci , butik  dhe vecanerisht per zyra dhe Agjensi .

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Libri Universitar, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 23, 2021 at 9:59 am
 • Property ID: BD21103
 • Price: €300
 • Property Size: 27 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra