Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Ish Ekspozita (ID BD2023) Tirane

 • €360
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Ish Ekspozita (ID BD2023) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €360

Overview

Property ID: BD2023
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Tek ish ekspozita jepet me qera dyqan , kati 0 ,pallat egzistues .Siperfaqe 20 m2, buze rruge kryesore , i shtruar me parket , i restauruar. Dyqani eshte i  pershtatshem per ambjente biznesi te ndryshme , zyra , dhe cdo lloj aktiviteti tjeter.

Jepet me qera    360 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Petronini, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, UET
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:26 pm
 • Property ID: BD2023
 • Price: €360
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra