Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Tregu Elektrik (ID BD2026) Tirane

 • €406
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Tregu Elektrik (ID BD2026) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €406

Overview

Property ID: BD2026
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek tregu elektrik, rruga Shyqyri Ishmi jepet me qera dyqan, ne pallat te ri, kati 0. Siperfaqe 80 m2, 1 banjo. Dyqani eshte ne gjendje shume te mire, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, i pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra.

Jepet me qera    406 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 7, 2021 at 1:36 pm
 • Property ID: BD2026
 • Price: €406
 • Property Size: 80 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra