Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Xhamlliku (ID BD2054) Tirane

 • €420
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Xhamlliku (ID BD2054) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: BD2054
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 32
 • m2

Description

Tek Sheshit Shtraus Xhamllik jepet me qera dyqan me siperfaqe 32 m2, kati i pare teknik(kati 0), kubature e rregullt, ndertim i ri, tualet, buze rruges kryesore, me fasade xhami, mundesi per klientet qe te ndalojne makinen me bllokazh pasi rruga eshte me tre korsi. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga kalimtaret dhe me nje shikueshmeri shume te madhe nga rruga kryesore, mundesi reklamimi ne pjesen e fasades se nderteses.

Cmimi 420 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2021 at 12:43 pm
 • Property ID: BD2054
 • Price: €420
 • Property Size: 32 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda