Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Ne Shitje Ne Bllok (ID BD125) Tirane

 • €1,085,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje

Dyqan Ne Shitje Ne Bllok (ID BD125) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,085,000

Overview

Property ID: BD125
 • Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

Ne Bllok shitet dyqan me siperfaqe 155 m2, kati 0, pallat ekzistues, buze rruges kryesore, me fasade xhami e cila hapet dhe mbyllet totalisht, 2 tualete, parket, ndricim me spote elektrike, tavan i varur, sistem aspirimi, tatalisht i rikonstruktuar dhe i investuar, OPEN SPACE, me hipoteke, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Aktualisht i dhene me qera 3500 Euro|Muaj

Cmimi 1.085.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 19, 2021 at 11:26 am
 • Property ID: BD125
 • Price: €1,085,000
 • Property Size: 155 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra