Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan ne shitje ne Don Bosko ( ID BD149)

 • €560,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan ne shitje ne Don Bosko ( ID BD149)

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €560,000

Overview

Property ID: BD149
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 166
 • m2
 • 2017
 • Year Built

Description

ESKLUZIVE !!! Ne Don Bosko prane Zogut te zi me pamje nga rruga kryesore shitet dyqan ne pallat te ri , me HIPOTEKE me siperfaqe 166 m2 , kati 0, aktualisht i dhene me qera 1700 euro , me kontrate 10 vjecare. Mundesi e mire investimi per te gjitha ata qe duan te shfrytezojne qeradhenien , por gjithashtu dhe per ata qe duan te hapin biznesin e tyre .

I dhene me qera 1700 euro bruto

Shitet  560.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Laprake, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 23, 2022 at 3:01 pm
 • Property ID: BD149
 • Price: €560,000
 • Property Size: 166 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Garage Size: 37.50
 • Year Built : 2017
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra