Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan ne shitje ne rrugen e Kosovareve (ID BD23) Tirane

 • €260,000
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan ne shitje ne rrugen e Kosovareve (ID BD23) Tirane

Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €260,000

Overview

 • Dyqane
 • Property Type

Description

Ne rrugen e Kosovareve Shitet dyqan me siperfaqe 84m2, kati 0 ,ne pallat egzistues. Ambjenti ka tualet , fasade xhami , dhe eshte i investuar . Me Dokumentacion ne rregullt. Dyqani eshte nje mundesi e mire pasi dhe hapsira para dyqanit eshte e shfrytezuesheme, eshte e  investimi dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi.a

Shitet 260000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Shallvaret, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 1:41 pm
 • Price: €260,000
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi