Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan ne shitje prane Bllokut (ID BD16) Tirane

 • €38,000
Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan ne shitje prane Bllokut (ID BD16) Tirane

Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €38,000

Overview

Property ID: BD16
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 18
 • m2

Description

Prane Bllokut, rruga Perlat Rexhepi shitet dyqan, ne pallat te ri,kati 0,me hipoteke. Siperfaqe 18 m2, 1 banjo, kondicioner, parket, ne gjendje shume te mire, kryesisht i pershtatshme per zyra dhe momentalisht eshte me qera.

Shitet          38000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 26, 2021 at 3:15 pm
 • Property ID: BD16
 • Price: €38,000
 • Property Size: 18 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra