Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Ne Shitje Prane Tower Bridge (ID BD166) Tirane

 • €830,000
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan Ne Shitje Prane Tower Bridge (ID BD166) Tirane

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €830,000

Overview

Property ID: BD166
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 700
 • m2

Description

Ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge shitet dyqan me siperfaqe 700 m2, kati 0, pallat i ri(2020), me ashensor privat(i perfshire ne hipoteke)+8ashensoret e pallatit, fasade xhami, 3 hyrje, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem kamerash me audio, sistem fonie, frigorifer mural 12 meter, frigorifer banak 9,6 meter, zyre, magazine. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti, magazina, zyra dhe ashensori privat. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 830.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 3:35 pm
 • Property ID: BD166
 • Price: €830,000
 • Property Size: 700 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda