Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Ne Shitje Tek Ali Demi ( ID BD160 ) Tirane

 • €54,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan Ne Shitje Tek Ali Demi ( ID BD160 ) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €54,000

Overview

Property ID: BD160
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 33
 • m2

Description

Tek Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku shitet dyqan me siperfaqe 33 m2, organizohet ne 1+1 dhe tualeti, kati 1, pallat ekzistues. Ambjenit pershtatet lehtesisht ne banese, aktualisht operon si parukeri. Ambjenti ne shitje disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 54.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 7, 2022 at 2:26 pm
 • Property ID: BD160
 • Price: €54,000
 • Property Size: 33 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra