Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Ne Shitje Tek Ish-Tregu Elektrik (ID BD158) Tirane

 • €106,500
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan Ne Shitje Tek Ish-Tregu Elektrik (ID BD158) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €106,500

Overview

Property ID: BD158
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek ish Tregu Elektrik shitet dyqan me siperfaqe 75 m2, kati -1, pallat i ri(2003-2004), me fasade xhami, me hipoteke, tub aspirimi, kundrabufe. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, kuzhina dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 106500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 3:26 pm
 • Property ID: BD158
 • Price: €106,500
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda