Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan ne Shitje tek Kristal Center (ID BD19 ) Tirane

 • €72,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan ne Shitje tek Kristal Center (ID BD19 ) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €72,000

Overview

Property ID: BD19
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Kristal Center shitet  dyqan me siperfaqe 30m2 , kati 1 , ne pallat te ri . Dyqani ka tualet , dhe eshte i gjithi fasade xhami. Ndodhet ne rruge kryesore dhe mjaft e populluar.

Shitet 72000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 3, 2021 at 8:42 am
 • Property ID: BD19
 • Price: €72,000
 • Property Size: 30 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi