Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Ne Shitje Tek Rruga Hoxha Tahsim (ID BD126) Tirane

 • €428,000
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan Ne Shitje Tek Rruga Hoxha Tahsim (ID BD126) Tirane

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €428,000

Overview

Property ID: BD126
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 107
 • m2

Description

Tek rruga Hoxha Tahsim shitet dyqan me siperfaqe 107 m2, kati i pare teknik(kati 0), pallat ekzistues, me fasade xhami, tualet, buze rruges kryesore, i ndare ne 2 dyqane te cilet jane te dhene te dy me qera dhe jane qiraxhinj qe duan te rrine me afat te gjate, mundesi shume e mire per investim. Ambjenti organizohet nga dy dyqane te dy me fasade xhami dhe me tualet. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit.

Cmimi 428000 Euro(4000 euro/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 19, 2021 at 2:42 pm
 • Property ID: BD126
 • Price: €428,000
 • Property Size: 107 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda