Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Ne Shitje Tek Rrugën Bardhyl (ID BD127) Tiranë

 • €176,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan Ne Shitje Tek Rrugën Bardhyl (ID BD127) Tiranë

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €176,000

Overview

Property ID: BD127
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 39
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl shitet dyqan me siperfaqe 39 m2, kati i pare teknik(kati 0), pallat ekzistues, i rikonstruktuar, ambjent me ajrosje natyrale(me dritare) dhe me sistem aspirimi, tavan i varur, tualet(me dritare), instalime elektrike te reja, fasade xhami, ndricimi me spote elektrike. Ambjenti organizohet nga pjesa e Show Room-it OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje rruge teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit.

Cmimi 176000Euro (6000 Euro|m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Vasil Shanto, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 10, 2022 at 8:11 am
 • Property ID: BD127
 • Price: €176,000
 • Property Size: 39 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda