Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan /zyre me qera ne rrugen Jordan Misja (BD21107) Tirane

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan /zyre me qera ne rrugen Jordan Misja (BD21107) Tirane

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria

Overview

  • Dyqane, Zyra
  • Property Type

Description

Ne rrugen Jordan Misja prane Gjykates se Krimeve te Renda jepet me qera  dyqan /zyre kati 0 , siperfaqe 81 m2,tualet  bosh ne pallat te ri , me kondicioner, instalime elktrike dhe hidraulike te reja , i pershtatshem per zyra dhe njesi tregtare si market , farmaci ,butik, depo farmaceutike , zyre avokatie , noter , agjensi sherbimi  etj . 2

Jepet me qera 800 euro /muaj

  • City Tiranë
  • State Shqipëri
  • Area Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Harry Fultz, Laprake, Medreseja, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
  • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 8:35 am
  • Property Type: Dyqane, Zyra
  • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
  • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
  • SonjaMirashi