Mirë se vini në Bela Real Estate

EKSKLUZIVE !!! Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga e Dibres (ID B110138) Tirane

 • €69,500
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

EKSKLUZIVE !!! Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga e Dibres (ID B110138) Tirane

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €69,500

Overview

Property ID: B110138
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2
 • 2007
 • Year Built

Description

Tek Spitali Amerikan 2, ne rrugen Vedat Kokona, prane Hotel Palma shitet apartament 1+1, me siperfaqe 58 m2 (Ne Proces Hipotekimi me Kontrate Porosie), kati i 4, pallat 7-katesh, me ashensor, viti i ndertimit 2007, bosh(vetem me kundrabufe),me kondicioner, me ballkon dhe tualeti. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes , dhoma e gjumit, korridori lidhes, ballkoni (ne te cilin eshte e instaluar dhe kuzhina) dhe  tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, nje mundesi shume e mire  investimi.

Per me shume informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 69.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 22, 2022 at 8:17 am
 • Property ID: B110138
 • Price: €69,500
 • Property Size: 58 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2007
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj