Mirë se vini në Bela Real Estate

Ekskluzive!!! Shitet Biznesi Bar-Kafe Prane Qytetit Studenti (ID BSHB38) Tirane

 • €1,300
Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Ekskluzive!!! Shitet Biznesi Bar-Kafe Prane Qytetit Studenti (ID BSHB38) Tirane

Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BSHB38
 • Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 245
 • m2

Description

Prane  Qytetit Studenti shitet biznesi Bar-Kafe me siperfaqe 200 m2+45 m2 verande(13 m2 me takse), sistem aspirimi dhe kondicionimi, tavane te varura, spote ndricuese, foni profesionale, vend per DJ, fasade xhami e gjere firzamonike portative , 2 tualete, 2 depo, frigorifer banak, frigorifer ngrires, 4 ngrohese elektrike, 2 freskuese, makineri akulli, video projektor, 4 televizore, tende dielli, veranda e rrethuar me xhama, 33 tavolina, ne gjendje pune prej 20 vitesh, i mire arreduar.

xhiro dirore 25000-30000 Leke 

Shitet Biznesi  18.500 Euro

Qeraja 1.300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 9, 2023 at 3:02 pm
 • Property ID: BSHB38
 • Price: €1,300
 • Property Size: 245 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra